Meню

Представники Фонду проводять практичні навчання зі страхувальниками

07.02.2018

Представники Фонду проводять практичні навчання зі страхувальниками

 

Спеціалісти відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів управління інформаційних систем та електронних реєстрів Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області активно продовжують інформаційно-роз’яснювальну роботу зі страхувальниками щодо заповнення звітності, яка подається до ПФУ та ДФС (в розрізі застрахованих осіб). Так, протягом січня 2018 р. проведено 219 практичних навчань зі страхувальниками, які особисто звернулися до Фонду з метою отримання різного роду консультацій та роз’яснень.

Теми навчань стосувалися різних напрямків: це «Консультації щодо виправлення помилок у звітах»; «Щодо порядку заповнення звітності відповідно до Постанов правління ПФУ №7-6 від 10.06.2004 та №26-1 від 05.11.2009»; «Щодо заповнення звіту по ЄСВ» та інше.       

Додатково нагадуємо про запровадження практики постійно-діючого навчання-семінару для страхувальників з питань заповнення звітності в розрізі застрахованих осіб, яка надходить до Пенсійного Фонду на базі Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області за адресою:    

м.Чернівці, вул.Головна, 205 (зупинка «Легмаш»), кожного останнього вівторка  місяця з 15:00 до 16:00.

З метою проведення предметного, ефективного навчання та висвітлення саме тих питань, які дійсно цікавлять або турбують страхувальників, пропонуємо звертатися до відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів за номером телефону 52-74-23. Всі дзвінки обов’язково будуть враховані для формування навчальних груп за кількістю учасників та тематикою питань.

Управління інформаційних систем та електронних реєстрів Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

 

 

Кількість переглядів: 129