Meню

Підбито підсумки співпраці з органами ДВС у 2017 році

06.02.2018

Підбито підсумки співпраці з органами ДВС у 2017 році

 

На черговій апаратній нараді у Головному управлінні Пенсійного фонду України в Чернівецькій області, яку проводив начальник Головного управління Михайло Романів, заслухано доповідь начальника юридичного управління Головного управління Олесі Ісаєнко про  результати співпраці з органами державної  виконавчої служби.

Зазначено, що протягом 2017 року Головним управлінням вживалися заходи організаційного характеру, спрямовані на покращення співпраці з органами виконавчої служби. Зокрема, проведено 4 спільних наради з органами ДВС, де було розглянуто та проаналізовано стан виконання виконавчих документів Головного управління, а також розроблено та затверджено плани заходів щодо ефективної взаємодії органів ДВС та Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області.

Олеся Ісаєнко озвучила основні показники роботи юридичного управління за 2017 рік, щодо завершених, фактично виконаних виконавчих проваджень та стягнених сум на користь Головного управління. Відношення суми надходжень до суми, що підлягала стягненню за 2017 рік складає 13,7 %, який є вищим, аніж рік назад.

Михайло Романів зазначив, що в порівнянні з 2016 роком у 2017 році спостерігалася динаміка покращення показників діяльності юридичного управління в напрямку співпраці з органами ДВС. А тому, основним завданням юридичної служби у 2018 році залишається покращення наявних показників по стягненню боргів за участю органів ДВС, постійна робота з Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, застосування та реалізація отриманої інформації, організація і проведення спільних нарад з ДВС, а також здійснення спільних з державними виконавцями виїздів до боржників.

Прес-служба Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

 

 

Кількість переглядів: 60