Meню

Пенсійна служба Буковини дбає про громадян з особливими потребами

05.02.2018

Пенсійна служба Буковини дбає про громадян з особливими потребами

 

До Вижницького управління обслуговування громадян завітала депутат Вижницької об’єднаної територіальної громади, керівник напрямку роботи людей з особливими потребами громадської організації «Захист» Марія Нікітіна, яку цікавило питання створення безперешкодного життєвого середовища для осіб з обмеженими фізичними можливостями та інших маломобільних груп населення.

«Завітала аби глянути наскільки доступне Вижницьке управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області. Ну що ж, вхід доступний, є пандус, покриття не слизьке, що дозволяє безпечно рухатися ним в зимовий період. Сходинки промарковано жовтою стрічкою. На вході є таблички з назвою установи та графіком роботи, текст продубльовано шрифтом Брайля. Далі коридором також промарковано напрям до приймальні громадян. Двері широкі, пороги відсутні. Віконця невисокі, тож спілкування працівників з клієнтами  дуже зручне. Вбиральня доступна, та кілька рекомендацій все ж таки дала, аби було ще краще. Дуже приємно, що керівництво даної установи піклується про громадян та робить все можливе аби скористатися послугами могли всі без виключення» - написала на своїй сторінці в Facebook Марія Нікітіна.

Начальник Вижницького управління обслуговування громадян Микола Бойко розповів гості про дистанційні послуги, які надаються Пенсійним фондом та рекомендував депутату Вижницької об’єднаної територіальної громади скористатися цим ресурсом.

Прес-служба Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

 

 

Кількість переглядів: 91