Meню

Представники Фонду консультують лікарів

11.01.2018

Представники Фонду консультують лікарів

 

У зв’язку із запровадженням змін у пенсійному законодавстві працівники Пенсійного фонду України в Чернівецькій області організовують роз’яснювальні заходи, аби якомога більше громадян отримали відповіді на свої запитання.

11 січня головний спеціаліст відділу контролю правильності призначення пенсій на спеціальних умовах управління пенсійного забезпечення Світлана Хітик зустрілася з працівниками МКП «Пологовий будинок «Жіноча консультація №1 »».

Представник Пенсійного фонду роз’яснила присутнім суть пенсійної реформи й розповіла про механізм проведеного з 1 жовтня 2017 року осучаснення пенсійних виплат. Під час заходу Світлана Хітик надала кваліфіковані відповіді на кожне із поставлених запитань. Зокрема, пояснила,  що розмір пенсії визначають три складові, на основі яких здійснюється розрахунок, - величина заробітної плати, тривалість страхового стажу та показник середньої заробітної плати по Україні.

Фахівець пенсійної служби наголосила, що право на пенсійне забезпечення дають тільки офіційне працевлаштування і легальний заробіток, дані про який враховуються при обчисленні пенсії. Також розповіла про особливості нарахування різних видів пенсій відповідно до оновленого пенсійного законодавства. Наголосила, що починаючи з 1 січня 2018 року право на призначення пенсії за віком після досягнення 60 років матимуть тільки ті особи, в яких страховий стаж буде не менше 25 років. Вимога до мінімального страхового стажу буде поступово збільшуватися, щороку на один рік.

Світлана Хітик зауважила на можливості отримання персональної інформації на веб-порталі Пенсійного фонду. Нагадала, що  можна передплатити щотижневу газету «Пенсійний кур'єр», де теж є багато потрібної інформації.

Володимир Виноградник, заступник начальника управління-начальник відділу інформаційно-роз'яснювальної роботи Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

 

 

Кількість переглядів: 99