Meню

Заставнівські пенсійники провели семінар для тимчасово незайнятих громадян

04.01.2018

Заставнівські пенсійники провели семінар для тимчасово незайнятих громадян

 

 

Заступник начальника управління-начальник відділу призначення та перерахунків пенсій Надія Грішін провела семінар для громадян, які стоять на обліку в Заставнівському центрі зайнятості.

Головними темами семінару були осучаснення пенсійних виплат та зміни в пенсійному законодавстві  з 1 жовтня 2017 року.

Представник фонду розповіла про основні складові пенсій. Звернула увагу присутніх на те, що пенсійна виплата напряму залежить від зарплати працівника, стажу та показника середньої заробітної плати по Україні, який застосовується при обчисленні пенсії. Також ознайомила, що з 1 січня 2018 року право на призначення пенсії за віком після досягнення 60 років матимуть тільки ті особи, в яких страховий стаж буде не менше 25 років. Вимога до мінімального страхового стажу буде поступово збільшуватися, щороку на один рік і в 2028 році буде складати  35 років. Повідомила про відновлення з 1 жовтня 2017 року виплати пенсій працюючим пенсіонерам у повному розмірі.

В кінці зустрічі Надія Грішін нагадала, про можливість отримати інформацію з пенсійних питань за допомогою телефону “гарячої” лінії, відеозв’язку та на Веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України .

Тамара Турецька, заступник начальника  відділу призначення та перерахунків пенсій Заставнівського управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

 

 

Кількість переглядів: 53