Meню

Пенсійна служба Буковини торік забезпечила виконання основних завдань

03.01.2018

Пенсійна служба Буковини торік забезпечила виконання основних завдань

 

Під час наради в Чернівецькій обласній державній адміністрації, начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області Михайло Романів повідомив про результати роботи пенсійної служби краю впродовж 2017 року.

Зауважив, що торік пенсійна служба забезпечила проведення своєчасного фінансування виплат пенсій та грошової допомоги, нарахувань та виплату пенсій для 228 тис. пенсіонерам в установлені строки.

– У 2017 році до бюджету Пенсійного фонду в області, за оперативними даними, надійшло власних доходів у сумі 1,9 млрд. грн.. Власних доходів, адміністрування яких здійснює Головне управління, – 20,645 млн. грн.. Таким чином виконання планових показників надходжень власних доходів до бюджету Фонду становили 112,9 %, що дозволило дочасно розпочати фінансування січневих пенсій, – проінформував начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області Михайло Романів

М.Романів під час наради наголосив, що головними завданнями у 2018 році для пенсійної служби Буковини залишається подальше підвищення якості обслуговування громадян, забезпечення сталого фінансування та виплати пенсій, контроль за станом дотримання прав застрахованих осіб, зокрема через ефективну співпрацю із органами влади, громадськими об’єднаннями та іншими компетентними органами.

 Прес-служба Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

 

 

Кількість переглядів: 86