Meню

На засіданні колегії обговорили перспективи удосконалення інформаційно-телекомунікаційної системи у 2018 році

28.12.2017

На засіданні колегії обговорили перспективи удосконалення інформаційно-телекомунікаційної системи у 2018 році

 

Розвиток інформаційних технологій у 2017 році та перспективи удосконалення інформаційно-телекомунікаційної системи Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області у 2018 році  на засіданні колегії при начальнику Головного управління.

– У 2017 році проведено організаційні заходи щодо впровадження нової централізованої технології призначення та виплати пенсій з використанням електронної пенсійної справи. З новим програмним продуктом уже працюють усі підвідомчі управління. Завершено процедуру міграції баз даних АСОПД для забезпечення функціонування підсистеми «Призначення та виплата пенсій на базі електронної пенсійної справи», – повідомив під час засідання колегії начальник управління інформаційних систем та електронних реєстрів Сергій Соболєв.

Він відзначив, що завдяки модернізації технічної бази вдалося забезпечити впровадження і програмного забезпечення, розробленого на базі Головного управління. Це дало можливість в електронному режимі керувати робочими процесами без використання паперових носіїв.

Під час засідання колегії окреслено завдання щодо подальшого розвитку інформаційно-телекомунікаційної системи Пенсійного фонду України у 2018 році. Одне з основних місць займає питання розширення пропускної здатності каналів зв’язку для вузлів корпоративної мережі передачі даних з великою кількістю користувачів.

Крім того, передбачається створення мобільного робочого місця для обробки інформації при обслуговуванні осіб на віддалених робочих місцях, впровадження внутрішнього електронного документообігу в Пенсійному фонді України та його територіальних органах, запровадження оцифрування архіву пенсійних справ з внесенням інформації до електронних пенсійних справ.

Прес-служба Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

 

 

Кількість переглядів: 126