Meню

На Заставнівщині провели заняття “школи майбутнього пенсіонера”

27.12.2017

На Заставнівщині провели заняття “школи майбутнього пенсіонера”

 

 

Заступник начальника управління-начальник відділу призначення та перерахунків пенсій Надія Грішін, провела чергове заняття “Школи майбутнього пенсіонера ” для осіб, які перебувають на обліку в Заставнівському РЦЗ.

Основними темами заняття були умови пенсійного забезпечення після осучаснення пенсійних виплат з 01.10.2017р., питання добровільної участі в системі загальнообовязкового державного пенсійного страхування. Окрему увагу представник управління приділила питанням легалізації  заробітної плати.

Представник Фонду розповіла і про умови сплати єдиного соціального внеску у розмірі не менше мінімального страхового внеску фізичними особами - підприємцями, які обрали спрощену систему оподаткування, та віднесені до першої групи платників єдиного податку.

Також Надія Грішін нагадала майбутнім пенсіонерам про переваги отримання консультацій з питань пенсійного забезпечення за допомогою відеозв’язку та Веб-порталі електронних послуг ПФУ.

Поінформувала про важливість завчасного подання документів до органів Пенсійного фонду для їх правової оцінки.

Після закінчення заняття представник управління роздала інформаційні буклети на пенсійну тематику.

Тамара Турецька, заступник начальника відділу призначення та перерахунків пенсій Заставнівського управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

 

 

Кількість переглядів: 53