Meню

Про зміни у пенсійній реформі розповіли представникам бухгалтерії Заставнівської ЦРЛ

27.12.2017

Про зміни у пенсійній реформі розповіли представникам бухгалтерії Заставнівської ЦРЛ

 

 

Заступник начальника управління-начальник відділу призначення та перерахунків пенсій Надія Грішін, провела зустріч з представниками бухгалтерії Заставнівської центральної районної лікарні.

В ході проведеного заходу, представник Фонду обговорила з присутніми проблемні питання щодо пенсійного забезпечення працівників охорони здоров'я в рамках проведеної пенсійної реформи з 1 жовтня 2017 року.

Зважаючи на те, що зазначені установи допускають значну кількість типових помилок у заповненні довідок про стаж та заробітну плату, які видаються громадянам для призначення пенсії  - основною метою проведення даного заходу, було надання методичної допомоги щодо правильності оформлення зазначеної документації.

Надія Грішін акцентувала увагу працівників на необхідності якісного контролю за заповненням довідок, які подаються до органів Пенсійного фонду та  за достовірністю відображення в них всіх передбачених показників. Окремо зупинилася на переліку нормативних  документів, згідно яких регламентуються види оплати праці та інші виплати.

В кінці заходу фахівець пенсійної служби нагадала, що функціонує можливість оперативного отримання консультацій з питань пенсійного забезпечення через телефони “гарячої лінії” та за допомогою відеозв’язку. Також роздала інформаційно – роз’яснювальні матеріали на пенсійну тематику та з популяризації  веб-порталу електронних послуг ПФУ.

Тамара Турецька, заступник начальника відділу призначення та перерахунків пенсій  Заставнівського управління обслуговування громадян Головного управління пенсійного фонду України в Чернівецькій області

 

 

Кількість переглядів: 58