Meню

Для жителів села Баламутівка провели “День Пенсійного фонду”

21.12.2017

Для жителів села Баламутівка провели “День Пенсійного фонду”

 

 

Заступник начальника управління-начальник відділу призначення та перерахунків пенсій Надія Грішін провела “День Пенсійного фонду” для жителів  села Баламутівка.

Представник Фонду, використовуючи електронну базу даний одержувачів пенсій,  більше двох годин відповідала на запитання громадян та надала консультації з різних  питань пенсійного забезпечення. За місцем проживання відвідала шістьох  осіб з обмеженими фізичними можливостями.

Надія Грішін також провела зустрічі з трудовими колективами сільської ради, будинку культури, фельдшерсько-акушерського пункту та Баламутівського НВК. Під час проведення зазначених зустрічей, розповіла про важливість набуття страхового стажу, звернула увагу громадян на небезпеку «тіньової зайнятості».  Також поінформувала про порядок виходу на пільгову пенсію працівників освіти та закладів охорони здоров’я, ознайомила з умовами здійснення перерахунку пенсій з 1 жовтня 2017 року. Майбутнім пенсіонерам наголосила на необхідність завчасного подання документів до територіального органу Пенсійного фонду, для проведення їх попередньої правової перевірки.

В кінці зустрічей роздала інформаційно – роз’яснювальні матеріали на пенсійну тематику та з популяризації  веб-порталу електронних послуг ПФУ.

Тамара Турецька, заступник начальника відділу призначення та перерахунків пенсій  Заставнівського управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного Фонду України в Чернівецькій області

 

 

Кількість переглядів: 61