Meню

Головам селищної, сільських рад та директорам шкіл – про пенсійне забезпечення

19.12.2017

Головам селищної, сільських рад та директорам шкіл – про пенсійне забезпечення

 

Начальник Заставнівського управління обслуговування громадян Віктор Стасюк 19 грудня 2017 року провів зустріч з головами селищної, сільських рад та директорами шкіл Заставнівського району, на базі Заставнівської РДА.

Представник Фонду обговорив з присутніми проблемні питання щодо пенсійного забезпечення працівників органів місцевого самоврядування та працівників освіти в рамках проведеної пенсійної реформи з 1 жовтня 2017 року.

Окрему увагу приділив питанню організації роботи віддалених робочих місць в ході створення об’єднаних територіальних громад.

Віктор Стасюк не оминув увагою питання легалізації заробітної плати, а також роз’яснив умови добровільної участі в системі загальнообов'язкового державного пенсійного страхування.

Насамкінець вказав на можливість оперативного отримання консультацій з питань пенсійного забезпечення за телефонами “гарячої лінії”та за допомогою відеозв’язку. Роздав інформаційно – роз’яснювальні матеріали на пенсійну тематику та з популяризації  веб-порталу електронних послуг ПФУ.

Надія Грішін, заступник начальника управління-начальник відділу призначення та перерахунків пенсій  Заставнівського управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

 

 

Кількість переглядів: 58