Meню

Бібліотекарям роз'яснювали зміни в пенсійному законодавстві

15.12.2017

Бібліотекарям роз'яснювали зміни в пенсійному законодавстві

 

Заступник начальника управління-начальник відділу призначенння та перерахунків пенсій Надія Грішін, провела зустріч з представниками бібліотечних установ району на базі Заставнівської центральної районної бібліотеки.

Під час зустрічі обговорювались проблемні питання щодо пенсійного забезпечення працівників бібліотечних установ в рамках проведеної пенсійної реформи з 01.10.2017 року.

Представник фонду наголосила на важливості легалізації заробітної плати. Роз'яснила умови добровільної участі в системі загальнообов'язкового державного пенсійного страхування. Акцентувала увагу осіб передпенсійного віку на можливості завчасного звернення з документами, необхідними для призначення пенсії, з метою проведення їх правової перевірки.

Звернула увагу присутніх, що зареєструвавшись на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України, можна отримувати інформацію з особової картки про заробітну плату та сплату внесків до Пенсійного фонду.

Роздала інформаційно–роз’яснювальні матеріали на пенсійну тематику.

Тамара Турецька, заступник начальника відділу призначення та перерахунків пенсій  Заставнівського управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

 

 

Кількість переглядів: 56