Meню

Відеозв’язок – зручний та ефективний спосіб надання консультацій

10.11.2017

Відеозв’язок – зручний та ефективний спосіб надання консультацій

 

У Головному управлінні Пенсійного фонду України в Чернівецькій області створили комфортні та якісні умови обслуговування громадян задля спрощення процедури отримання послуг. Для зручності отримання консультацій громадянами не тільки в місті Чернівці, а й у віддалених населених пунктах області працівники пенсійної служби краю надають консультації в режимі відеозв’язку.

Використання новітніх технологій прискорює процес отримання громадянами відповідей на актуальні запитання та надає можливість оперативно реагувати на проблемні ситуації, що можуть виникати у мешканців району. Особливо це стосується людей похилого віку та інвалідів, яким подеколи складно звернутись до спеціалістів управління особисто.

Заступник начальника управління - начальник відділу звернення громадян Хотинського управління обслуговування громадян Альона Печерова провела прийом в онлайн-режимі з мешканцями села Рукшин. Представник Фонду роз’яснила  переваги одержання пенсійних виплат через банківські установи. Повідомила про безперебійне та своєчасне їх фінансування. Під час спілкування з підприємцями села зосередила увагу на роз’ясненні важливості дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці та недопущення нелегальної зайнятості. Також нагадала про можливість добровільної участі в загальнообов’язковому державному соціальному страхуванні.

 

Головний спеціаліст відділу звернення громадян Кельменецького управління обслуговування громадян Тетяна Громик в режимі відеозв'язку пояснила селянам порядок призначення різних видів пенсій, зарахування пільгового стажу, особливості призначення надбавок до пенсії, що залежать від рівня прожиткового мінімуму для осіб непрацездатного віку, порядок перерахунку пенсії працюючим пенсіонерам. Представник пенсійної служби зосередила увагу громадян на питаннях, які стосуються виплати пенсії за фактичним місцем проживання, обов'язку та відповідальності кожного отримувача пенсії повідомляти управління Фонду в районі про зміни адреси проживання та факту працевлаштування.

 

Заступник начальника управління - начальник відділу призначення та перерахунків пенсій Сокирянського управління обслуговування громадян Світлана Глюза під час спілкування з жителями села Гвіздівці надала роз’яснення щодо умов реалізації права на призначення пенсій різних видів, перерахунку пенсій працюючим пенсіонерам з урахуванням стажу та заробітної плати, особливостей виплати пенсії працюючим пенсіонерам. Найактуальнішим питанням було підвищення розміру пенсій з 1 жовтня 2017 р., після запровадження змін, передбачених пенсійною реформою. Також нагадала про можливість отримання інформації за телефоном "гарячої" лінії та на веб-сайті Пенсійного фонду України.

 

Заступник начальника управління-начальник відділу призначення та перерахунків пенсій Заставнівського управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області Надія Грішін за допомогою засобів відеозв’язку роз’яснила пенсіонерам села Вікно порядок призначення пенсії за віком, по інвалідності та по втраті годувальника. Відповіла на запитання щодо складових обрахунку пенсійних виплат та щодо порядку зарахування до стажу періодів навчання до і після 2004 року.

 

 

Кількість переглядів: 97