Meню

Працівники пенсійної служби Буковини провели зустрічі з представниками громадських організацій

10.11.2017

Працівники пенсійної служби Буковини провели зустрічі з представниками громадських організацій

 

Фахівці пенсійної служби в області за участю активу ветеранських та інших громадських організацій проводять активну роз’яснювальну роботу щодо змін у пенсійному законодавстві, пов’язаних із запровадженням пенсійної реформи.

Герцаївський район:

Заступник начальника Герцаївського відділу обслуговування громадян Олена Константин провела зустріч з волонтерами та представниками Герцаївської районної ради ветеранів війни та праці. Фахівець пенсійної служби відповіла на запитання щодо умов та порядку призначення пенсій різних видів, відповідно до внесених змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій.

Олена Константин наголосила присутнім на важливості набуття страхового стажу та отримання заробітної плати на рівні, не меншому за мінімальний. Також нагадала про можливість отримання консультацій в режимі відеозв'язку та “гарячої лінії”, ознайомила з переліком послуг, які можна отримати через веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України.

Вижницький район:

Начальник Вижницького управління обслуговування громадян  Микола Бойко надав ро’яснення відвідувачам консультативного пункту, який діє при районній ветеранській організації. Очільник пенсійної служби району розповів ветеранам про основні аспекти пенсійної реформи та умови призначення різних видів пенсій в нових умовах, детально зупинився на питанні  проведеного з 1 жовтня 2017 року перерахунку пенсій, механізмі осучаснення пенсій.

Представник Фонду нагадав про відновлення виплати пенсій працюючим пенсіонерам в повному обсязі. Нагадав про необхідність повідомляти органи Пенсійного фонду про працевлаштування (звільнення) або інші обставини, що впливають на пенсійне забезпечення особи, для уникнення переплат пенсії.

Сторожинецький район:

Заступник начальника управління Сторожинецького управління обслуговування громадян Андрій Дєєв провів зустріч з представниками  Сторожинецької районної організації «Союз організацій інвалідів України». Надав роз’яснення щодо нововведень в пенсійному забезпеченні. Поінформував про умови призначення пенсій з інвалідності та за віком, щодо складових пенсійних виплат. Наголосив на залежності майбутньої пенсії від розміру страхового стажу та величини заробітної плати.

Фахівець повідомив, що інформацію щодо питань з пенсійного забезпечення можна отримати через веб-портал Пенсійного фонду України, через відеозв’язок, «гарячу» телефонну лінію.  

 

 

 

Кількість переглядів: 121