Meню

Команда пенсійної служби краю здобула упевнену перемогу в товариському матчі з «газівниками»

08.11.2017

У рамках заходів до відзначення чергової річниці Пенсійного фонду України 8 листопада у спортивному комплексі «Олімпія» відбулася зустріч з футзалу між командами Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області та ПАТ «Чернівцігаз».

У запеклій боротьбі команди проявили свій характер та волю до перемоги.

Перший тайм, що розпочався з численних атак команди Головного управління, загалом тривав за рівної гри та закінчився за тактичної переваги  «пенсійників».  У другому таймі «газівникам» вдалося на певний час перехопити ініціативу і посилити тиск на ворота суперника. Проявивши неабиякий спортивний дух, наші гравці захистили свої ворота від численних небезпечних атак. У завершальній десятихвилинці гри команда «пенсійників» організувала кілька стрімких контратак, що сприяли упевненій перемозі над суперником з рахунком  5 : 2.

Загалом матч пройшов у дружній атмосфері. Товариська зустріч сприяла зміцненню партнерських стосунків між організаціями, популяризації здорового способу життя та формуванню позитивного морально-психологічному клімату в трудових колективах.

Прес-служба Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області