Meню

Буковинські пенсійники порадили студентам дбати про пенсію замолоду

08.11.2017

Буковинські пенсійники порадили студентам дбати про пенсію замолоду

 

Працівники Головного управління Пенсійного фонду України провели  засідання круглого столу на тему «Пенсійна система України в умовах реформування» для викладачів та студентів Чернівецького торговельно-економічного інституту КНТЕУ.

Актуальність заходу, проведеного в  рамках Тижня фінансової грамотності, продиктована потребою широкомасштабного ознайомлення громадян усіх вікових категорій з нормами законодавства, що визначають порядок їх матеріального забезпечення.

Начальник відділу контролю правильності призначення пенсій Ольга Бойко та начальник управління пенсійного забезпечення військовослужбовців Людмила Троцюк розповіли про види пенсій, про вимоги щодо страхового стажу та  порядок його обчислення.

В ході активного обговорення пенсійної тематики учасники засідання круглого столу розглянули основні аспекти законодавчих змін у сфері пенсійного забезпечення, зосередивши увагу на визначальних факторах обчислення пенсій. Фахівці пенсійної служби наголосили на важливості легального працевлаштування. Вони порадили молодим людям уважно поставитись до вибору місця роботи, акцентуючи увагу на офіційній формі трудових відносин, яка дає соціальні гарантії та перспективи гідного пенсійного забезпечення.

Працівники пенсійної служби також повідомили про можливість отримання інформації з питань пенсійного забезпечення на веб-порталі Пенсійного фонду. Роз’яснили порядок реєстрації на ньому для отримання доступу до персональних даних в особистому кабінеті та перевірки відображених у звітності даних про заробітну плату і сплату страхових внесків, наданих роботодавцем.

На завершення зустрічі представники пенсійного управління дали молодим людям напутню пораду дбати про пенсію замолоду, обираючи доброчесних роботодавців, здатних виплачувати гідний заробіток і сумлінно сплачувати з нього страхові внески.

Прес-служба Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

 

 

Кількість переглядів: 101