Meню

Працівники пенсійної служби краю проводять практичні навчання зі страхувальниками

07.11.2017

Працівники пенсійної служби краю проводять практичні навчання зі страхувальниками

 

Спеціалісти відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів управління інформаційних систем та електронних реєстрів Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області  продовжують активну інформаційно-роз’яснювальну роботу зі страхувальниками щодо заповнення звітності, яка подається до ПФУ та ДФС (в розрізі застрахованих осіб).

Так, протягом жовтня 2017 р. проведено 164 практичних навчання зі страхувальниками, які особисто звернулися до Фонду з метою отримання роз’яснень.

Теми навчань стосувалися різних напрямків: це «Консультації щодо виправлення помилок у звітах»; «Особливості доплати до рівня мінімальної заробітної плати"; «Щодо порядку заповнення звітності відповідно до Постанов правління ПФУ №7-6 від 10.06.2004 та №26-1 від 05.11.2009»; та інше.       

Додатково нагадуємо про запровадження практики постійно діючого навчання-семінару для страхувальників з питань заповнення звітності в розрізі застрахованих осіб, яка надходить до Пенсійного Фонду на базі Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області за адресою: м.Чернівці, вул.Головна, 205 (зупинка  «Легмаш») кожного останнього вівторка  місяця з 15:00 до 16:00.

З метою проведення  ефективного навчання та висвітлення саме тих питань, які дійсно цікавлять страхувальників, пропонуємо звертатися до відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів за номером телефону 52-74-23. Всі дзвінки обов’язково будуть враховані для формування навчальних груп за кількістю учасників та тематикою питань.

Оксана Андрух, головний спеціаліст відділу ведення електронних реєстрів та підтримки інформаційно-аналітичних систем 

 

 

Кількість переглядів: 104