Meню

Брифінг для місцевих засобів масової інформації провели пенсійники Сторожинеччини

12.10.2017

Брифінг для місцевих засобів масової інформації провели пенсійники Сторожинеччини

 

Начальник Сторожинецького управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області  Олександр Німіжан провів брифінг для представників місцевих  засобів масової інформації в приміщенні редакції районного радіомовлення.

Поінформував про основні напрямки пенсійної реформи. Наголосив, що пенсія залежить від трьох показників: зарплати працівника, стажу та показника середньої заробітної плати по Україні, який застосовується при обчисленні пенсії. Повідомив, що перерахунок пенсій здійснюється відповідно до зростання середньої заробітної плати, з якої сплачуються внески. Акцентував, що вже 1 жовтня мінімальна пенсія для осіб, які мають повний страховий стаж, встановлена на рівні 1452 грн. Крім того, з 1 жовтня відновлено виплату пенсій працюючим пенсіонерам у повному розмірі.

Акцентував увагу, що вимога до мінімального страхового стажу буде поступово збільшуватися до 2028 року, щороку на один рік. Зазначив, що  починаючи з 1 січня 2018 року право на призначення пенсії за віком після досягнення 60 років матимуть тільки ті особи, в яких страховий стаж буде не менше 25 років.

Нагадав, що інформацію про результати жовтневого перерахунку пенсій  можна отримати через веб – портал Пенсійного фонду України, по  відеозв’язоку, за телефоном «гарячої» лінії.

 

Андрій Дєєв, заступник начальника управління - начальник відділу звернення громадян Cторожинецького управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

 

 

Кількість переглядів: 124