Meню

Про пенсійну реформу – підприємцям та покупцям Путильського селищного ринку

11.10.2017

Про пенсійну реформу – підприємцям та покупцям Путильського селищного ринку

 

 

Провідний спеціаліст Путильського відділу обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області Світлана Повідаш провела зустрічі з приватними підприємцями Путильського селищного ринку.

Під час зустрічі надала роз’яснення щодо нововведень в пенсійному забезпеченні. Акцентувала, що пенсія українців залежить від трьох показників: зарплати працівника, стажу та показника середньої заробітної плати по Україні, який застосовується при обчисленні пенсії. Зазначила, що з 1 жовтня відновилася виплата пенсій працюючим пенсіонерам у повному розмірі. Наголосила, що починаючи з 1 січня 2018 року право на призначення пенсії за віком після досягнення 60 років матимуть тільки ті особи, в яких страховий стаж буде не менше 25 років, і, що вимога до мінімального страхового стажу буде поступово збільшуватися, щороку на один рік. Підкреслила важливість офіційного працевлаштування. Відповіла на запитання щодо можливості укладання договору про добровільну участь у загальнообов’язковому державному соціальному страхуванні. Нагадала, що консультації з пенсійних питань  та щодо результатів жовтневого перерахунку пенсії можна отримувати дистанційно за телефоном «гарячої» лінії та по відеозв’язку. Роздала інформаційні матеріали з пенсійної тематики.

Галина Чев’юк, спеціаліст Путильського відділу обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

 

 

 

Кількість переглядів: 112