Meню

Провели брифінг в редакції Вижницького радіомовлення «Хвилі Черемоша»

11.10.2017

Провели брифінг в редакції Вижницького радіомовлення «Хвилі Черемоша»

 

Начальник Вижницького управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області Микола Бойко провів брифінг в редакції місцевого радіомовлення «Хвилі Черемоша».

Проінформував про основні аспекти пенсійної реформи. Зазначив, що з 1 жовтня відновилася виплата пенсій працюючим пенсіонерам у повному розмірі.

Звернув увагу медійників, що пенсійна реформа передбачає цілий комплекс змін у системі пенсійного забезпечення. В першу чергу, це стосується підвищених вимог до мінімального страхового стажу, необхідного для призначення пенсій.

Пояснив, що інформацію про результати проведеного перерахунку пенсій з 01.10.2017 можна отримати на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України, а також по відеозв’язку та за телефоном «гарячої» лінії.

 

Жанна Кичма, заступник начальника управління - начальник відділу призначення та перерахунків пенсій Вижницького управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

 

 

Кількість переглядів: 87