Meню

Заняття “Школи майбутнього пенсіонера” провели для тимчасово безробітних

11.10.2017

Заняття “Школи майбутнього пенсіонера” провели для тимчасово безробітних

 

Заступник начальника управління-начальник відділу призначення та перерахунків пенсій Заставнівського управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області Надія Грішін, провела заняття “Школи майбутнього пенсіонера” для тимчасово безробітних громадян, які перебувають на обліку в районному центрі зайнятості. 

Поінформувала про загальні умови призначення пенсій згідно Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій”. Зосередила увагу на питанні сплати єдиного соціального внеску у розмірі не менше мінімального страхового внеску фізичними особами - підприємцями, які обрали спрощену систему оподаткування, та віднесені до першої групи платників єдиного податку.

Акцентувала увагу присутніх на можливості завчасного подання документів до органів Пенсійного фонду для їх правової оцінки.

Нагадала, що консультації з питань пенсійного забезпечення можна отримувати по відеозв’язку. Запропонувала зареєструватися на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України. Поінформувала про можливість укладання договору про добровільну участь в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Роздала інформаційні буклети з пенсійної тематики.

 

Тамара Турецька, заступник начальника відділу призначення та перерахунків пенсій Заставнівського управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

 

 

Кількість переглядів: 76