Meню

Зустріч із студентами провели Хотинські пенсійники

11.10.2017

Зустріч із студентами провели Хотинські пенсійники

 

Заступник начальник управління - начальник відділу призначення та перерахунків пенсій Хотинського управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області Яна Гуйван  провела зустріч із студентами   Хотинського коледжу Подільського  державного аграрно-технічного університету. Розповіла про основи пенсійного законодавства, пріоритетні завдання Пенсійного фонду та принципи функціонування сучасної пенсійної системи. Ознайомила присутніх із перспективами впровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, зазначила що в даній системі передбачається обов’язкова участь молоді до 35 років.

Зауважила, що однією з найболючіших проблем сьогодення в нашій державі є виплата заробітної плати «в конверті». Наголосила майбутнім спеціалістам на важливості отримання легальної заробітної плати і повідомила, що без належного оформлення трудових відносин наймані працівники втрачають право на отримання соціальних гарантій, передбачених законодавством України. Підкреслила, що лише легальні трудові відносини та офіційна заробітна плата спроможні забезпечити гідний розмір пенсійної виплати у майбутньому.

Наприкінці зустрічі фахівець Фонду роздала студентам інформаційні буклети.

Альона Печерова, заступник начальника управління – начальник відділу звернення громадян Хотинського управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

 

 

 

Кількість переглядів: 86