Meню

Як уникнути помилок при формуванні звітності навчали Кельменецьких страхувальників

11.10.2017

Як уникнути помилок при формуванні звітності навчали Кельменецьких страхувальників

 

 

Провідний спеціаліст відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області Оксана Базилєва провела практичне заняття щодо заповнення звітності по ЄСВ, яка надається в розрізі застрахованих осіб для страхувальників Кельменецького району.

Проінформувала про випадки, коли роботодавці допускають помилки у звітності, що вноситься до Реєстру застрахованих осіб, що призводить до втрати страхового стажу застрахованими особами та порушення їх конституційного права на його зарахування.

 Під час заняття  надала роз'яснення працівникам бухгалтерії про накопичення в Пенсійному фонді України інформації про стаж, заробітну плату та сплачені внески за кожну застраховану особу, що є підтвердженням участі людини в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Акцентувала увагу на важливості правильного формування звітності та необхідності виправлення помилкових звітів для формування вірної  інформація про заробіток (дохід), стаж, періоди трудових відносин, сплату внесків, в розрізі їхніх працівників, а також залежності розміру пенсії від величини страхового стажу та сплачених внесків до Пенсійного фонду.

Посадовець поінформувала про основні аспекти пенсійної реформи. Запропонувала зареєструватися на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України та отримувати інформацію зі своєї облікової картки про страховий стаж, нараховану заробітну плату та сплачені страхові внески за даними персоніфікованого обліку. Зосередила увагу щ отримати інформацію про результати жовтневих перерахунків пенсій громадяни можуть через веб – портал Пенсійного фонду України, через  відеозв’язок, «гарячу» телефонну лінію. 

Наталя Бабин, начальник відділу звернення громадян Кельменецького управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

 

 

 

 

Кількість переглядів: 77