Meню

Про негативні наслідки отримання заробітної плати «в конверті»- під час зустрічей з підприємцями

13.09.2017

Про негативні наслідки отримання заробітної плати «в конверті»- під час зустрічей з підприємцями

 

 

Заступник начальника управління — начальник відділу звернення громадян  Хотинського управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області Альона Печерова провела  зустрічі  з   приватними підприємцями, що здійснюють свою діяльність в центрі міста Хотин.

Наголосила на негативних наслідках отримання найманими працівниками заробітної плати «в конверті». Розповіла про залежність розміру пенсійної виплати від страхового стажу та розміру заробітної плати, з якої сплачено страхові внески. Зауважила, що  зарахування страхового стажу в повному обсязі можливо лише за умови сплати єдиного соціального внеску у розмірі не менше 704 гривні.

В ході зустрічей проінформувала про основні напрямки пенсійної реформи.

Рекомендувала отримувати інформацію з пенсійних питань за допомогою відеозв’язку та веб – порталу електронних послуг Пенсійного фонду України.

Вікторія Бойко, провідний спеціаліст відділу звернення громадян Хотинського управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

 

 

 

Кількість переглядів: 47