Meню

Тимчасово безробітним Заставнівщини - про основні аспекти пенсійного забезпечення

13.09.2017

Тимчасово безробітним Заставнівщини - про основні аспекти пенсійного забезпечення

 

 

Заступник начальника управління-начальник відділу призначення та перерахунків пенсій Заставнівського управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області Надія Грішін  провела зустріч з тимчасово безробітними, які перебувають на обліку в районному центрі зайнятості. 

Розповіла присутнім про основні умови та порядок призначення пенсії за віком, по інвалідності. Звернула увагу тимчасово безробітних на вплив тривалого перебування на обліку в службі зайнятості на майбутнє призначення пенсії. Поінформувала про негативні наслідки отримання заробітної плати «в конверті». Нагадала присутнім про можливість завчасного звернення громадян за призначенням пенсії та звернення, як майбутнього пенсіонера, для проведення попередньої правової перевірки документів для оформлення пенсії.  Ознайомила з можливістю добровільної участі в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування. Окреслила перспективи пенсійної реформи.

Роздала присутнім інформаційні матеріали з пенсійної тематики.

Тамара Турецька, заступник начальника відділу призначення та перерахунків пенсій Заставнівського управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

 

 

Кількість переглядів: 53