Meню

Буковинські пенсійники дбають про високий професіоналізм і ефективну роботу колективу

13.09.2017

Буковинські пенсійники дбають про високий професіоналізм і ефективну роботу колективу

 

Відомий вислів «Кадри вирішують все» завжди був і залишається актуальним, зокрема, і для фахівців пенсійної служби, адже від рівня їхнього професіоналізму й компетентності залежить якість обслуговування громадян та матеріальне забезпечення після виходу на заслужений відпочинок.

З метою підвищення професійного рівня фахівців в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Чернівецькій області постійно проводяться навчальні заняття та семінари. Цьогоріч проведено 25 семінарів та інших навчальних заходів, якими охоплено 75% колективу. 9 фахівців підвищили кваліфікацію на базі Навчально-методичного центру  Пенсійного фонду України, 8 пройшли стажування на базі Головного управління Пенсійного Фонду України в Чернівецькій області.

Дбаючи про поповнення колективу новими кадрами, працівники управління проводять численні зустрічі зі студентами, викладачами вищих навчальних закладів. Задля залучення молоді до роботи на посадах державної служби в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Чернівецькій області буковинські пенсійники провадять активну інформаційно-роз’яснювальну роботу з молодими спеціалістами та як роботодавці здійснюють представництво установи на ярмарках вакансій у міському центрі зайнятості. З початку нинішнього року в установі пройшли практику 17 студентів вишів.

Опікуючись зміцненням колективного організму та питанням запобігання плинності кадрів, підрозділ по роботі з персоналом розробив спеціальну методику надання підтримки новим працівникам в адаптаційному періоді. Буковинські пенсійники докладають усіх зусиль, щоб допомогти новачкам якомога швидше оволодіти робочим процесом і відчути себе повноцінними членами трудового колективу. Задля оптимальної організації цього процесу проводяться різноманітні дослідження у вигляді тестувань, анкетувань та бесід.

З метою підвищення ефективності та якості роботи з працівниками проводяться різноманітні тренінги. Тематика цьогорічних занять стосувалася профілактики та подолання синдрому професійного вигорання; підвищення рівня стресостійкості, формування навичок етичної поведінки;  особливостей спілкування з людьми похилого віку та інших аспектів ділового життя фахівців управління.

8 спеціалістів та 11 керівників структурних підрозділів цього року взяли участь у першому турі щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».

Задля  морально-психологічного заохочення кращі фахівці управління відзначені нагородами Пенсійного фонду України, Головного управління  Пенсійного фонду України в Чернівецькій області, Чернівецької обласної ради, Чернівецької  обласної державної адміністрації.

Розуміючи, що результати роботи установи залежать від рівня професіоналізму кадрів та сприятливого психологічного клімату в колективі, в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Чернівецькій області докладають усіх зусиль до зміцнення колективного організму та забезпечення висококваліфікованої, злагодженої роботи з обслуговування населення на високому рівні.

Прес-служба Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області                               

 

 

 

Кількість переглядів: 48