Meню

Кельменецькі пенсійники продовжують консультувати жителів району дистанційно

12.09.2017

Кельменецькі пенсійники продовжують консультувати жителів району дистанційно

 

Заступник начальника - начальник відділу призначення та перерахунку пенсій  Кельменецького управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області  Рімма Білобрицька провела прийом жителів села Зелена  в режимі  відеозв’язку.

Надала роз’яснення  щодо порядку призначення пенсії за віком, по інвалідності та за вислугу років. Акцентувала увагу дозвонювачів на залежності розміру пенсії від тривалості страхового стажу та величини заробітної плати. Відповіла на індивідуальні запитання щодо складових пенсійних виплат, їх підвищень.  Поінформувала про основні  напрямки пенсійної реформи. Розповіла про переваги веб – порталу електронних послуг Пенсійного фонду України. Рекомендувала співрозмовникам стати користувачем веб – порталу та самостійно контролювати особисті дані, які надходять від роботодавців до реєстру застрахованих осіб.

Ольга Бідюк, провідний спеціаліст відділу призначення та перерахунків пенсій Кельменецькому управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області  

 

 

Кількість переглядів: 53