Meню

Провели зустріч з трудовим колективом територіального центру соціального обслуговування

12.09.2017

Провели зустріч з трудовим колективом територіального центру соціального обслуговування

 

 

Провідний спеціаліст відділу адміністрування інформаційних систем управління інформаційних систем та електронних реєстрів Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області Маріян  Скрипа провів зустріч з трудовим колективом Герцаївського територіального центру соціального обслуговування.

Розповів про накопичення в Пенсійному фонді України інформації про стаж, заробітну плату та сплачені внески за кожну застраховану особу, що є підтвердженням участі людини в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Акцентував увагу працівників бухгалтерії на необхідності виправлення помилкових звітів для формування вірної  інформація про заробіток (дохід), стаж, періоди трудових відносин, сплату внесків, в розрізі їхніх працівників, а також залежності розміру пенсії від величини страхового стажу та сплачених внесків до Пенсійного фонду. По закінченню зустрічі провів практичне заняття щодо заповнення звітності по ЄСВ, яка надається в розрізі застрахованих осіб .

Посадовець нагадав про можливість отримання роз’яснень з пенсійних питань в режимі відеозв’язку, за допомогою веб – порталу електронних послуг Пенсійного фонду України та за телефоном «гарячої лінії».

Оксана Каланча, спеціаліст Герцаївського відділу обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області 

 

 

Кількість переглядів: 40