Meню

Як готуватися до майбутньої пенсії навчали тимчасово безробітних міста Новодністровськ

12.09.2017

Як готуватися до майбутньої пенсії навчали тимчасово безробітних міста Новодністровськ

 

 

Начальник  Новодністровського відділу обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області Наталя Якубовська провела заняття « Школи майбутнього пенсіонера» для тимчасово безробітних осіб перед пенсійного віку, які перебувають на обліку в міському центрі зайнятості.

Надала роз’яснення щодо умов призначення різних видів пенсій та змін в законодавстві щодо пенсійного забезпечення. Наголосила на можливості завчасного звернення з документами, необхідними для призначення пенсії, з метою проведення їх об'єктивної, всебічної правової оцінки, отримання допомоги від управління щодо витребування додаткових документів до настання пенсійного віку.

Зазначила, що розмір майбутньої пенсії залежить від величини заробітної плати, з якої сплачено страхові  внески, та тривалості страхового стажу. Зауважила про переваги отримання пенсійних виплат через банківські установи. Поінформувала про основні напрямки пенсійної реформи. Роздала присутнім «Пам’ятки майбутнього пенсіонера» з переліком необхідних документів для призначення пенсії. Розповіла про переваги веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України. 

Ярослава Щаслива, головний спеціаліст Новодністровського відділу обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

 

 

Кількість переглядів: 80