Meню

Новоселицькі пенсійники провели зустріч з ветеранами

12.09.2017

Новоселицькі пенсійники провели зустріч з ветеранами

 

 

Заступник начальника управління-начальник відділу призначення та перерахунків пенсій Новоселицького управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області Марія Гортопан провела зустріч з ветеранським активом району.

Розповіла про стан пенсійного забезпечення ветеранів війни та інших осіб, на яких поширюється чинність Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».  Відповіла на індивідуальні запитання присутніх щодо складових пенсії. 

Поінформувала про основні положення проекту Закону « Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій», зокрема, встановлення єдиних правил нарахування пенсій, скасування особливого порядку виплати пенсій працюючим пенсіонерам, осучаснення пенсійних виплат.

Нагадала ветеранам, що інформацію з пенсійних питань  можна  отримати за телефоном «гарячої лінії», за допомогою відеозв’язку та на веб-порталі Пенсійного фонду України.

Тетяна Савчук, заступник начальника управління-начальник відділу звернення громадян Новоселицького управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

 

 

 

 

 

Кількість переглядів: 58