Meню

Фармацевтам міста Чернівці розповіли про основні напрямки пенсійної реформи

11.09.2017

Фармацевтам міста Чернівці розповіли про основні напрямки пенсійної реформи

 

Напередодні Дня фармацевтичного працівника, який святкують у третю суботу вересня представники цієї галузі, фахівці Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області провели зустріч з трудовим колективом КП МКП  « Аптека – музей № 2» міста Чернівці.

Головний спеціаліст відділу контролю правильності призначення пенсій на спеціальних умовах управління  пенсійного забезпечення Світлана Хітик розповіла працівникам аптеки про умови і порядок призначення пенсій за віком та за вислугу років, виплати одноразової грошової допомоги при виході на пенсію за віком. Надала роз’яснення щодо перерахунку та особливого порядку виплати пенсії працюючим пенсіонерам. Наголосила на обов'язку пенсіонерів вчасно інформувати органи Пенсійного фонду про зміни в складі сім'ї, працевлаштування чи звільнення з роботи, зміну місця проживання. Поінформувала про основні напрямки пенсійної реформи, зокрема, встановлення єдиних правил нарахування пенсій, скасування особливого порядку виплати пенсій працюючим пенсіонерам.

Пенсійники  розповіли про дистанційні послуги, які надає Пенсійний фонд. Запропонували присутнім стати користувачем веб – порталу електронних послуг Пенсійного фонду України, щоб самостійно контролювати  особисті дані, які надходять від роботодавців до реєстру застрахованих осіб. Привітали фармацевтів з прийдешнім професійним святом, побажали творчих здобутків, добра та достатку.

 

Прес – служба Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

 

 

 

 

 

Кількість переглядів: 96