Meню

На засіданні президії районної ради – про взаємодію пенсійників з органами місцевого самоврядування

11.08.2017

На засіданні президії районної ради – про взаємодію пенсійників з органами місцевого самоврядування

 

Начальник Хотинського управління обслуговування громадян Світлана Шкуренко взяла участь у засіданні президії Хотинської районної ради.

Посадовець ознайомила членів президії зі станом реалізації права громадян на пенсійне забезпечення. Зосередила увагу на пріоритетних завданнях, які стоять перед органами Пенсійного фонду України. Акцентувала, що легалізація трудових відносин та заробітної плати, підвищення рівня оплати праці у роботодавців, які здійснюють діяльність на території району – це питання, що вимагають постійної уваги з боку органів місцевого самоврядування. Повідомила про нові механізми контролю у сфері зайнятості та оплати праці, пріоритети пенсійної реформи.

Учасники засідання визначили шляхи подальшої взаємодії щодо детінізації заробітної плати та легалізації зайнятості населення з метою сприяння реалізації державної політики у сфері пенсійного забезпечення і конституційних прав громадян на пенсійне забезпечення.

У рамках заходу Світлана Шкуренко також надала роз’яснення щодо умов та порядку призначення різних видів пенсії. Поінформувала про механізм перерахунку та особливий порядок виплати пенсій працюючим пенсіонерам. Акцентувала увагу на залежності розміру майбутньої пенсії від тривалості страхового стажу та заробітної плати.

 

Яна Гуйван, заступник начальника управління – начальник відділу призначення та перерахунків пенсій Хотинського управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

 

 

Кількість переглядів: 102