Meню

Буковинські пенсійники вдосконалюють роботу з інформування громадськості

10.08.2017

Буковинські пенсійники вдосконалюють роботу з інформування громадськості

 

 

Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області постійно дбає про оперативне ознайомлення буковинців з новинами законодавства, актуальними питаннями пенсійного забезпечення та діяльністю Пенсійного фонду і провадить активну діяльність щодо розміщення інформаційних матеріалів у засобах масової інформації. З початку року більше 600 повідомлень розміщено у друкованих виданнях краю, понад три тисячі – в  електронних ЗМІ, проведено більше тисячі виступів по радіо та телебаченню, в ефірах яких також вийшло близько двох з половиною тисяч актуальних експрес-повідомлень у форматі соціальної реклами.

З метою вдосконалення взаємодії підрозділів-надавачів інформації та покращення співпраці зі ЗМІ спеціалісти організаційно-інформаційної роботи Головного управління провели семінар, на якому надали колегам рекомендації, сформовані на основі здійсненого аналізу підготовлених повідомлень.

На семінарі акцентували увагу працівників структурних підрозділів на основних критеріях, яким мають відповідати статті для ЗМІ. Це актуальність, оперативність, змістовність, лаконічність і грамотність викладу.

- Діяльність Пенсійного фонду повинна бути прозорою та доступною для громадськості, інформація - зрозумілою пересічній людині, достовірною, чіткою й недвозначною. Тема публікації має відображати акценти сьогодення і нагальні питання, якими цікавиться суспільство, - сказала перший заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду в Чернівецькій області Ольга Кривуля.

  Спеціалісти організаційно-інформаційної роботи нагадали колегам основні вимоги публіцистики та правила граматики української мови, зауваживши на необхідності постійного вдосконалення культури мовлення, оскільки володіння нею є свідченням поваги до своєї країни, до своєї роботи і до самих себе.

Учасники семінару  окреслили заходи щодо подальшої тісної взаємодії усіх підрозділів управління задля плідної співпраці у сфері якісного і повномірного інформування громадськості з актуальних питань пенсійного забезпечення.

Прес-служба Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

 

    

    

  

 

 

Кількість переглядів: 90