Meню

Жителів гірського села консультували з пенсійних питань дистанційно

11.08.2017

Жителів гірського села консультували з пенсійних питань дистанційно

 

Начальник відділу звернення громадян Вижницького управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області Наталія Шешуряк провела  прийом громадян гірського села Долішній Шепіт у режимі відеозв’язку.

Відповіла на запитання додзвонювачів щодо анонсованої Урядом України пенсійної реформи, осучаснення пенсій з 01.10.2017.

Надала роз’яснення про умови призначення різних видів пенсій, порядку перерахунку пенсії, зарахування страхового стажу, виплати «гірської» надбавки. Поінформувала можливість добровільної участі у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування. Наголосила пенсіонерам на необхідності повідомляти про працевлаштування або звільнення та інші обставини, які впливають на пенсійне забезпечення. Акцентувала увагу «майбутніх» пенсіонерів на можливості подання документів для призначення пенсії за місяць до досягнення пенсійного віку. Розповіла про переваги отримання пенсійних виплат через банківські установи.

 

Жанна Кичма, заступник начальника управління – начальник відділу призначення та перерахунків пенсій Вижницького управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

 

 

Кількість переглядів: 131