Meню

Відповіді на запитання кіцманчан щодо пенсійного забезпечення надали за допомогою відеозв’язку

11.08.2017

Відповіді на запитання кіцманчан щодо пенсійного забезпечення надали за допомогою відеозв’язку

 

Заступник начальника відділу обслуговування громадян Марія Баланецька у режимі відеозв’язку провела особистий прийом громадян села Лужани.

Надала відповіді на запитання щодо порядку призначення різних видів пенсії та ознайомила із переліком документів, необхідних для її призначення. Розповіла про особливості призначення пенсії згідно ЗУ «Про державну службу».

Повідомила про можливість добровільної участі в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування. Окреслила переваги отримання пенсій через установи банків. 

Поінформувала про можливість завчасного звернення до управління Пенсійного фонду з метою проведення попередньої правової перевірки документів для призначення пенсії, про дистанційні послуги, які надаються Пенсійним фондом України. Рекомендувала зареєструватись на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України для отримання індивідуальних даних з реєстру застрахованих осіб, не виходячи з дому. 

 

Наталя Андрушко, провідний спеціаліст відділу призначення та перерахунків пенсій Кіцманського управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області                                                     

 

 

Кількість переглядів: 98