Meню

Провели зустріч з працівниками виробничого управління житлово - комунального господарства

11.08.2017

Провели зустріч з працівниками виробничого управління житлово - комунального господарства

 

 

Провідний спеціаліст  відділу призначення та перерахунків пенсій  Глибоцького управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області Лариса Тоненчук провела зустріч з трудовим  колективом Глибоцького виробничого управління житлово - комунального господарства.

Надала роз’яснення щодо умов призначення пенсії за віком, по інвалідності. Поінформувала про чинники, які впливають  на призначення  пенсії в майбутньому.  Розповіла про порядок зарахування до стажу періодів навчання, догляду за дітьми до 3-х років, служби у Збройних силах.  

Поінформувала про можливість  добровільної участі громадян у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування, здійснення доплати до мінімального страхового внеску для зарахування періодів трудової діяльності до страхового стажу. Наголосила на важливості легальної зайнятості. Повідомила про перспективи пенсійної реформи.  Зазначила, що інформацію з пенсійних питань можна отримати за телефоном«гарячої лінії»,  за допомогою відеозв’язку, або зареєструвавшись на веб-порталі Пенсійного фонду України. Роздала матеріали на пенсійну тематику.

Ірина Балуш, заступник начальника відділу призначення та перерахунків пенсій Глибоцького управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

 

 

Кількість переглядів: 96