Meню

Роз’яснення з пенсійних питань надали тимчасово безробітним

10.08.2017

Роз’яснення з пенсійних питань надали тимчасово безробітним

 

 

Заступник начальника управління-начальник відділу призначення та перерахунків пенсій Заставнівського управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області Надія Грішін, провела зустріч з тимчасово безробітними громадянами, які перебувають на обліку в районному центрі зайнятості. Розповіла основні умови призначення пенсій за віком.

Надала роз’яснення щодо залежності розміру майбутньої пенсії від тривалості страхового стажу і величини заробітної плати. Поінформувала про можливість  добровільної участі у загальнообов’язковому державному соціальному страхуванні. Зосередила увагу осіб передпенсійного віку на можливості завчасної подачі документів, необхідних для призначення пенсії, та надала їх перелік.

Нагадала, що роз’яснення з пенсійних питань можна отримувати у режимі відеозв’язку, за телефоном «гарячої лінії», через чеб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України.

Всім присутнім роздала інформаційні матеріали на пенсійну тематику та з популяризації веб-порталу електронних послуг ПФУ.

Оксана Максимчук, заступник начальника відділу звернення громадян Заставнівського управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

 

 

Кількість переглядів: 96