Meню

Прийом громадян з пенсійних питань провели в режимі відеозв’язку

10.08.2017

Прийом громадян з пенсійних питань провели в режимі відеозв’язку

 

 

Начальник Хотинського управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області Світлана Шкуренко провела в режимі відеозв’язку прийом жителів села Колінківці.

Надала роз’яснення щодо порядку призначення пенсії за віком, по інвалідності та за вислугу років. Акцентувала на залежності розміру майбутньої пенсії від тривалості страхового стажу та величини заробітної плати, з якої сплачені внески. Відповіла на індивідуальні запитання щодо складових пенсійних виплат, їх підвищень. Окреслила переваги для пенсіонерів одержання пенсійних виплат через банківські установи. Повідомила про безперебійне та своєчасне їх фінансування. Особам передпенсійного віку рекомендувала завчасно подавати до органів Фонду документи, необхідні для призначення пенсії, з метою їх правової перевірки.

Під час спілкування з фізичними особами-підприємцями села зосередила увагу на роз’ясненні важливості дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці та недопущенні нелегальної зайнятості. Поінформувала про можливість добровільної участі в загальнообов’язковому державному соціальному страхуванні.

   Альбіна Решетнік, заступник начальника відділу звернення громадян Хотинського управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

 

 

Кількість переглядів: 80