Meню

Хотинські пенсійники продовжують інформувати майбутніх пенсіонерів про умови виходу на пенсію

10.08.2017

Хотинські пенсійники продовжують інформувати майбутніх пенсіонерів про умови виходу на пенсію

 

Заступник начальника відділу звернення громадян Хотинського управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області Альбіна Решетнік провела заняття «Школи майбутнього пенсіонера» для осіб перед пенсійного віку міста Хотин.

Надала роз’яснення щодо умов призначення різних видів пенсій та змін в законодавстві щодо пенсійного забезпечення. Наголосила на можливості завчасного звернення з документами, необхідними для призначення пенсії, з метою проведення їх об'єктивної, всебічної правової оцінки, отримання допомоги від управління щодо витребування додаткових документів до настання пенсійного віку.

Зазначила, що розмір майбутньої пенсії залежить від величини заробітної плати, з якої сплачено страхові  внески, та тривалості страхового стажу. Розповіла про переваги отримання пенсійних виплат через банківські установи.

Повідомила  присутнім про можливість отримання інформації з питань пенсійного забезпечення за телефонами «гарячої» лінії, за допомогою відеозв’язку, та через оновлений веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України.

 Наприкінці зустрічі роздала буклети з пенсійної тематики.

Вікторія Бойко, провідний спеціаліст відділу звернення громадян Хотинського управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

 

 

Кількість переглядів: 72