Meню

 

Запобігання проявам корупції

 

 

Запобігання проявам корупції в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Чернівецькій області | Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

Запобігання проявам корупції в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

 

На виконання Закону України «Про запобігання корупції», Закону України “Про засади державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційна стратегія) на 2014 – 2017 роки”, питання стану виконання заходів щодо усунення та мінімізації корупційних ризиків є одним з пріоритетних в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Чернівецькій області.

Так, сектором з питань запобігання та виявлення корупції управління внутрішнього аудиту та фінансового контролю Головного управління постійно виконується комплекс цільових антикорупційних заходів, в тому числі моніторинг поведінки державних службовців, спостереження за характером їх спілкування з відвідувачами під час здійснення прийому громадян.

Обов’язковою формою роботи є проведення занять, лекцій, семінарів-навчань для державних службовців з метою забезпечення належного рівня знань та розуміння працівниками положень антикорупційного законодавства. В рамках превентивних заходів запроваджено механізми проведення індивідуальних консультацій, профілактичних бесід з кожним працівником, які спрямовані  на:

- створення в колективі атмосфери недопущення фактів протиправного використання службових повноважень;

- формування стійкої антикорупційної поведінки державних службовців;

- безумовне перешкоджання вступу працівників Головного управління у корупційні відносини;

- уникнення випадків порушення антикорупційного законодавства як під час виконання посадових обов’язків, так і після припинення діяльності, пов’язаної з виконанням функцій держави.

Для забезпечення права громадян на інформування щодо можливих корупційних проявів посадових осіб Головного управління в місцях прийому громадян структурних підрозділів обслуговування громадян Головного управління розміщені антикорупційні скриньки.

Крім того, на офіційному сайті Головного управління розміщена інформація про законодавство у сфері запобігання та протидії корупції, контактні номери телефонів (0372)51-79-52 та електронна адреса: nokorupt@cv.pfu.gov.ua, на які також можна повідомляти про неправомірні дії державних службовців органів Пенсійного фонду України в Чернівецькій області.

 

 

Начальник управління внутрішнього аудиту та фінансового контролю                                               Т.М.Поштар

 

 


Звіт про результати роботи з питань запобігання та виявлення корупції в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Чернівецькій області за І квартал 2018 року.


З 1 січня 2018 року розпочалась кампанія електронного декларування


Повідомлення про суттєві зміни у майновому стані суб'єкта декларування як додатковий захід здійснення фінансового контролю


Звіт про результати роботи з питань запобігання та виявлення корупції в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Чернівецькій області за 2017 рік.


Звіт про результати роботи з питань запобігання та виявлення корупції в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Чернівецькій області за 9 місяців 2017 року.


Звіт про результати роботи з питань запобігання та виявлення корупції в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Чернівецькій області за І півріччя 2017 року.


Звіт про результати роботи з питань запобігання та виявлення корупції в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Чернівецькій області за І квартал 2017 року.


План заходів щодо усунення корупційних ризиків на 2017 рік в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Чернівецькій області на виконання Антикорупційної програми Пенсійного фонду України на 2017 рік


Звіт про результати роботи з питань запобігання та виявлення корупції в Головному та підвідомчих управліннях Пенсійного фонду України в Чернівецькій області за  2016 рік.