Meню

 

ВАЖЛИВО

Отримання пенсій через банківські установи вигідне для всіх | Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

 

16.08.2017

Отримання пенсій через банківські установи вигідне для всіх

 

 

Сучасні технології все глибше проникають в наше життя. Сьогодні їхні переваги оцінили навіть люди старшого покоління, великій частині яких притаманна консервативність. Уже більше половини загальної кількості пенсіонерів краю отримують виплати через банківські установи. Чисельність одержувачів пенсій через банки станом на 1 серпня 2017 року становить 114,2 тис. осіб, що на 2,6 тис. осіб більше  порівняно з відповідним періодом минулого року.

Щойно гроші надходять на банківський рахунок пенсіонера, він отримує про це СМС-повідомлення і може отримати їх у будь-який зручний для себе час. Більше того – він може зробити це за будь-яким місцем перебування по всій території України. Можна знімати з рахунку як всю суму пенсії, так і її частину, а також розраховуватися карткою за придбаний товар в торгівельних мережах та через Інтернет.

Це не тільки просто і зручно, а й вигідно, адже такий спосіб дозволяє заощадити кошти для виплати та підвищення пенсійних виплат.  Причому вигідно і Пенсійному фонду, і банкам, і пенсіонерам. Зокрема, за рахунок виплат пенсій через вкладні рахунки в банківських установах у січні-липні 2017 року заощаджено майже 16 мільйонів гривень, зекономлені кошти уже сьогодні спрямовані на виплату пенсій та є вагомим ресурсом для подальшого збільшення їх розміру.

Отож, зрозумівши переваги пенсійних виплат через банк, одержувачі соціальних виплат сприяють підвищенню свого ж достатку.

Фінансово-економічне управління Головного управління Пенсійного фонду України  в Чернівецькій області

 

 


Кількість переглядів: 204

 

 

Матеріали розділу

 


Шановні відвідувачі сайту Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області!
До уваги нотаріусів! Про подання звітів про укладені договори купівлі-продажу нерухомого майна
Оподаткування пенсій більше не буде
Членам сімей загиблих під час участі у Революції Гідності надано право дострокового виходу на пенсію за віком
Органи Пенсійного Фонду готові до перерахунку "військових" пенсій
До уваги “військових” пенсіонерів
Для набуття страхового стажу необхідно легально працювати
Шановні буковинці!
Результати діяльності Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області за 2017 рік
Пенсійне забезпечення державних службовців в умовах реформування пенсійної системи