Meню

 

Історія Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

 

 

Сокирянський район | Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

Сокирянський район

 

Районний центр Сокиряни лежить в долині річки Сокирянки, правої притоки Дністра. Місто розташоване за 3 км від залізничної станції. Найдавніша писемна згадка про Сокиряни датується 1666 року. Назва Сокиряни зустрічається в документах ХVII століття і походить, очевидно від слова „сокира”.

До складу району входить 29 сільських населених пунктів, районний центр – м. Сокиряни, та місто обласного підпорядкування.

Загальна площа складає – 668,0кв.км.

Населення району та міста Новодністровськ – 54,211 тис. людей.

   Кількість пенсіонерів- 15.4 тис.людей.

   Кількість зайнятого населення- 10,582 тис.людей.

   Питома вага пенсіонерів до зайнятого населення -1,4.

За роки незалежності України розвивався і Сокирянський район, а саме відкрито нову поліклініку та лікарню, осучаснено новими будовами центр міста Сокиряни, будується сучасний будинок культури.

Одночасно з розбудовою молодої незалежної держави відбувався і розвиток Пенсійного фонду України – індустрії, що відіграє значну роль в системі соціального захисту населення. Його авторитет грунтується, перш за все, на розв‘язанні життєвих проблем пенсіонерів, метою його діяльності передусім є захист соціальних інтересів конкретної людини.

Відділ Пенсійного фонду у Сокирянському районі утворено в 1994 році, на той час його штатна чисельність складала 7 осіб.

Свій вагомий внесок у пенсійну справу свого часу зробили: В.І.Бурдинюк- головний спеціаліст(1991-1995), В.Г. Балахтар – головний спеціаліст, головний бухгалтер(1991-2000), І.В.Гладкийголовний спеціаліст, начальник відділу надходження доходів(1994-2002) та інші.

З січня 1997 року по листопад 2007 року управління Пенсійного фонду України в Сокирянському районі очолювала енергійна людина з великим професійним досвідом С.І.Чоп. За багатолітню, сумлінну працю, вагомий внесок у забезпечення своєчасного фінансування виплат пенсій, зміцнення фінансової дисципліни платників страхових внесків у 2004 році їй присвоєно звання Заслуженого працівника соціальної сфери та нагороджено Почесною відзнакою Пенсійного фонду України.

У період від 1998 до 2003 року була створена система персоніфікованого обліку відомостей щодо застрахованих осіб. Прийняття Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” забезпечив процес створення нормативно-правової та організаційно-технічної бази для побудови нової пенсійної системи.

З 2008 року управління Пенсійного фонду України в Сокирянському районі очолює Л.О.Козак. Цю енергійну, мудру жінку, віддану справі людину, гарного та принципового керівника добре знають жителі району. В колективі управління Лідія Козак заслужено користується повагою та авторитетом.

Нині в колективі працює 27 працівників, які є досвідченими спеціалістами. Середній вік фахівців управління складає 38 років.

Служінню літнім людям та розбудові пенсійної системи в районі протягом тривалого часу і до сьогодні присвячують „пенсійники” нашого управління: О.А.Пленгей, В.Є.Окрутний, С.М.Глюза, З.П.Кіструга, О.В.Куцюруба, Н.В. Корчинська, І.Й. Зла, Л.Д.Грушецька та інші. Усі працівники є професіоналами, знавцями своєї справи.

Сьогодення спеціалістів управління Пенсійного фонду України в Сокирянському районі, перш за все, спрямоване на якісне обслуговування жителів району. За останні роки в щоденній роботі фахівцями управління постійно вдосконалюються нові методи роботи, впроваджуються новітні комп‘ютерні технології та сервіси: інформаційні кіоски, Skуре-зв‘язок, SMS- повідомлення, щоденно працює „гаряча” телефонна лінія. Для удосконалення та покращення роботи з обслуговування громадян з вересня 2013 року в управлінні працює громадська приймальня за принципом „єдиного вікна” Прийом громадян проводиться працівниками управління на першому поверсі, в окремому залі із облаштованими місцями для сидіння, столами для оформлення документів, з додержанням всіх вимог чинного законодавства та етичних норм поведінки, з прозорістю та відкритістю до відвідувачів.

Працівники управління тісно співпрацюють з соціальними партнерами, ветеранськими організаціями, віддають належну шану ветеранам Великої Вітчизняної війни, приймають активну участь  у всіх заходах, які відбуваються на території району.

Пліч-о-пліч в роботі працівників управління крокують компетентність і професіоналізм, відкритість і зрозумілість по відношенню до людей.