Meню

 

Історія Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

 

 

Кіцманський район | Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

Кіцманський район

 

Історичний шлях розвитку пенсійного Фонду Кіцманщини надзвичайно динамічний. З початку свого існування управління Фонду в районі неодноразово зазнавало структурних та організаційних змін, що були спрямовані на вдосконалення, підвищення якості роботи та наближення надання послуг пенсіонерам.

Домка Іванівна Григірчик, Віктор Колотилюк, Захарій Равлюк, Віктор Штефанич, Петро Лумей – кожен із них свого часу обіймав посаду керівника управління Фонду, кожен доклав чималих зусиль до становлення і розвитку управління. З листопада 2016 року управління Пенсійного фонду України в Кіцманському районі очолює Тетяна Шемчук.

За 26 років існування управління Пенсійного фонду України в районі сформувався стійкий, організований професійний колектив, який забезпечує реалізацію пенсійної реформи та інших завдань виробничого характеру. Щира зацікавленість у результатах спільної справи, гостре відчуття відповідальності перед людьми – такі риси притаманні кожному працівникові управління.

Усі нововведення в роботі пенсійної служби Кіцманського району упродовж всіх років діяльності були спрямовані на створення зручної для людей та ефективної для держави системи пенсійного забезпечення. Так, 2012-2013 роки стали продуктивними та плідними щодо розширення та підвищення якості системи надання послуг громадянам, зокрема, дистанційних. Кожен при бажанні тепер може скористатися електронними послугами, вже нині оновленого Веб-порталу Пенсійного фонду України, дистанційно отримати за допомогою Скайп-зв’язку відповідь на будь-яке запитання щодо пенсійного забезпечення.

Дієвим кроком в удосконаленні прийому та обслуговуванні осіб, які звертаються до управління Фонду в районі, стало створення у червні 2013 року громадської приймальні за принципом «єдиного вікна».

Особливо нелегким у році, що минає був процес впровадження централізованої системи призначення та виплати пенсій на базі електронної пенсійної справи.

Нині управління Пенсійного фонду в районі виконує свої функції чітко, якісно і адекватно вимогам часу саме завдяки кваліфікованому персоналу – керівникам та спеціалістам структурних підрозділів управління.

Існує тісна співпраця із соціальними партнерами, ветеранськими організаціями, банківськими установами. Звичними сьогодні стали виїзні прийоми за участю голів селищних та сільських рад, зустрічі за місцем проживання з особами з обмеженими можливостями, в трудових колективах, з молоддю, семінари з кадровими службами підприємств, участь у засіданнях круглого столу, проведення брифінгів, конференцій тощо.

Вимоги до працівників управління постійно підвищуються, адже поставлені перед ними завдання повинні виконуватися чітко, вчасно та якісно. Зважаючи на специфіку виконання службових обов’язків, у колектив приходять лише ті, кому притаманний високий професіоналізм нарівні із людяністю, безкорисливістю і самовіддачею. Завдяки випробуванням сформувався міцний і дружний  колектив, де вміють гарно працювати та відпочивати, про що свідчить активна участь у спартакіадах, творчих та трудових заходах.