Meню

 

Історія Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

 

 

Герцаївський район | Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

Герцаївський район

 

Найдавніші письмові згадки про місто Герца датовані в першій половині 15 ст.

Герцаївський район утворений 1 жовтня 1940 року, ліквідований – у 1962 році, а його територія увійшла до складу Глибоцького району. У грудні 1991 року Герцаївський район утворений знову.

Район, розміщений у південно-східній частині Чернівецької області, займає територію 0,316 тис.кв.км.. Межує з Новоселицьким, Глибоцьким районами, містом Чернівці. та Румунією. До складу району входять місто Герца та 23 сільських пункти, об'єднані в 13 сільських та 1 міську рад. Корінне населення — румуни (91,5%).

Історія створення і розвитку управління та загалом діяльності Пенсійного фонду в районі нерозривно пов'язана із відтворенням Герцаївського району у грудні 1991 року.

Свій початок управління бере із утворення у 1992 році пенсійного відділу у кількості 4 працівників на чолі з першим начальником М.М.Платиком. У найважчий період (1998-1999 рр) на посаді начальника відділу працював  В.М.Чукля. Серед перших співробітників відділу почала свою трудову діяльність в органах Пенсійного фонду А.А.Павалакі, майбутній начальник управління (1999-2006рр.). Саме начальником управління А.А.Павалакі проведена велика робота щодо розробки проектно-кошторисної документації будівництва нового адміністративного корпусу управління, будівництво якого розпочав наступний начальник управління В.М.Скрипа (2007-2008).

Неможливо не відзначити самовідданої праці на посаді начальника управління М.Д.Візітіва (2008-2012рр.). Саме під його керівництвом восени 2009 року завершені роботи по будівництву нового приміщення управління Пенсійного фонду України в Герцаївському районі.

З травня 2012 року під керівництвом В.С.Іванеску колектив управління продовжував  виконувати першочергові завдання, покладені на управління відповідно до вимог чинного пенсійного законодавства щодо подальшої реалізації пенсійної реформи в Україні. 

З 1 квітня 2016 року управління Пенсійного фону України в Герцаївському районі припинило свою діяльність шляхом злиття з управлінням Пенсійного фонду України в Глибоцькому районі та утворенням Глибоцького об'єднаного управління Пенсійного фонду України Чернівецької області. В.С. Іванеску - перший заступник начальника Глибоцького об’єднання відповідає за кваліфікацію кадрів управління.

На обліку в Герцаївському районі перебуває 7424 пенсіонери, які обслуговуються Герцаївським відділом з питань призначення та перерахунку пенсій на чолі з начальником відділу О.В. Константин та головними спеціалістами В.І. Буцурою та М. М..Горенко.

З жовтня 2013 року прийом громадян здійснюється за принципом “єдиного вікна”. На цій важливій ділянці ефективну роботу забезпечують спеціалісти Герцаївського відділу обслуговування громадян: начальник відділу Н. А. Скрипа,  головні спеціалісти Г.М. Каганова та А. В. Раца, які професійно виконують свої службові обов'язки.

Велику увагу відділ приділяє інформаційно-роз'яснювальній роботі. Зміни в пенсійному забезпеченні постійно висвітлюються в ЗМІ, на сайті Головного управління, на веб-сайтах органів влади, пенсіонери отримують інформацію про призначення пенсій за допомогою СМС-повідомлень, роз'яснення пенсійного законодавства громадянам надаються за допомогою скайп-зв'язку та “гарячих” телефонних ліній. Велику увагу управління приділяє зустрічам із трудовими колективами, за місцем проживання пенсіонерів, виїзним прийомам. 

            Призначення пенсії вимагає чіткої координації дій з іншими структурними підрозділами. Неможливо не відмітити роботу головних спеціалістів відділу платежів до пенсійної системи С. М. Єнакакі та О. А. Вієру, головного спеціаліста відділу ведення електронних реєстрів та підтримки інформаційно-аналітичних систем, провідного документознавця управління О. Ї. Каланча.

За всі роки існування в управлінні сформувався міцний та  згуртований колектив справжніх професіоналів, які знають ціну людської праці і роблять усе від них залежне, щоб обслуговування громадян відбувалося на найвищому рівні.